Відео

Громадський транспорт Ужгорода

Тема програми "Про головне" - громадський транспорт Ужгорода. Під час ефіру говорили про питання тарифоутворення та чи потрібно очікувати підвищення вартості проїзду найближчим часом; конкурсні умови для перевізників, нові автобуси, поведінка водіїв; перевезення пільгових категорій: правила, компенсації; інфраструктура, зупинки, графік руху.

Чому система Prozorro не діє або як дурять підприємців (М-студіо)

Система електронних закупівель, вперше впроваджена в Ужгороді рішенням сесії за нашої громадської ініціативи, діє в обласному центрі із кінця 2015 року. Чи справді конкурси проводять лише на папері та які схеми вигадали чиновники для виграшу потрібних підприємств - у матеріалі журналістів телеканалу "М-студіо".

Богдан-Дерибан під прикриттям АТО

Дерибану більше не буде! Це було не твердження, а запитання Ужгородського міського голови Богдана Андріїва. Два ласих шматка землі площею в 20 сотин у центрі Ужгорода по вул. Руській в серпні 2016 року отримали учасники АТО - Хвуст Святослав Антонович (кадастровий номер ділянки 2110100000:10:001:0293) та Шевченко Сергій Миколайович (кадастровий номер ділянки 2110100000:10:001:0294).

Ужгородські маршрутки, чи є покращення?

Продовжуючи тему встановлення міськвиконкомом тарифу 4,00 грн. на маршрутні перевезення хочемо підтвердити висловлену 17 березня на Тисі Олександром Пересоляком позицію щодо незаконності рішення виконавчого комітету № 069 від 09.03.16 р.

В ужгородців відбирають озеро (відео)?

Зелена зона чи хоспіс? Уже тиждень не вщухають пристрасті навколо забудови парку біля озера поруч з закинутим цегельним заводом – ужгородці називають цю зону «Кірпічкою». У прихильників будівництва хоспісу свої аргументи – заклад місту потрібен, а на його зведення та утримання з бюджету не витратять ані копійки – усе за кошти меценатів.

Громадська рада: Ужгород переходить на полімер-піщані люки та решітки

Більше року тому члени громадської ради Ужгородської міської ради розробили проект про доцільність встановлення нових полімер-піщаних композитних люків.  Зниження ризику крадіжок таких люків, кажуть активісти – неабиякий плюс для доріг, автомобілістів та міста в цілому. Вже закуплено тридцять таких люків, вартість одного – близько 1300 гривень. Роботи розпочались сьогодні на вулиці Гагаріна і триватимуть тиждень. Активісти відзначають – це лише початок.

Сторінки