В Ужгороді закупівлю PROZORRO готували під одного учасника?

Так,  КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради (КШЕП) намагався провести закупівлю під конкретного учасника? Саме такої думки можна дійти аналізуючи технічні вимоги КШЕПУ під час закупівлі урн для сміття на загальну суму 195 тис. грн.

У технічних вимогах розміри урни для сміття виписані КШЕП-пом з точністю до міліметра. Тобто, якщо висота урни або її ширина буде на міліметр меншою – то це, на думку комунальників, завадить кинути у неї недопалок або папірець. Не менш цікавою  є вимога щодо ваги урни рівно 3.5 кг))) Мабуть, якщо вага урни буде меншою або більшою на декілька грам – то це завадить використовувати урну за її призначенням.  Ну і дуже стислі терміни постачання товару у 3 дні, що суттєво обмежує участь у закупівлі географічно віддаленим підприємствам.

Саме такі, дискримінаційні вимоги не дозволили купити урни по найкращій ціні та зекономити для Ужгороду понад 60 тис. грн. декілька днів тому. Але “під кого ж робили цю закупівлю” ??? Якщо добре передивитися – підставою для скасування закупівлі стала скарга учасника ТОВ “АВЕ Ужгород”. Саме ТОВ “АВЕ Ужгород” чомусь не подало у переліку документів технічну характеристику свого товару))) Як гадаєте чому????))) Мабуть тому, що технічні характеристики урн ТОВ “АВЕ Ужгород” один в один підходять під технічне завдання КШЕПУ???

Через те, що PROZORRO ускладнює корупцію – в Ужгородській міській раді й досі порушуються два прийнятих рішення, які зобов’язують усіх розпорядників коштів використовувати цю систему під час “допорогових” закупівель ти економити для міста близько 50 млн. грн. щорічно.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.