Ужгородські маршрутки, чи є покращення?

Продовжуючи тему встановлення міськвиконкомом тарифу 4,00 грн. на маршрутні перевезення хочемо підтвердити висловлену 17 березня на Тисі Олександром Пересоляком позицію щодо незаконності рішення виконавчого комітету № 069 від 09.03.16 р. "Про тарифи на міські пасажирські перевезення".
Так, відповідно до ч.3 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Що зроблено міськвиконкомом НЕ БУЛО!
Окрім того, в основу тарифу був взяти розрахунок, який зроблений під час вартості на пальне понад 25 грн. На сьогоднішній день вартість бензину до 20 грн. за літр. 
Наразі питання підвищення тарифів розглядається Ужгородською місцевою прокуратурою. Вважаю, що в найкоротші терміни має бути призначена експертиза щодо обгрунтованості розрахунку тарифу та пред*явлені підозри посадовим особам Ужгородської міської ради, які погодили відповідне рішення. 
ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!! ПРОКУРАТУРА НЕГАЙНО ПОВИННА ЗВЕРНУТИСЯ В СУД ІЗ ПОЗОВОМ ПРО СКАСУВАННІ РІШЕННЯ виконавчого комітету № 069 від 09.03.16 р. "Про тарифи на міські пасажирські перевезення" ТА ЗУПИНЕННЯ ЙОГО ДІЇ НА ЧАС СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.