Усі дитячі майданчики - під гаражі! Богдан Андріїв і Ко

 

Дитячі майданчики - під гаражі! Звучить дивно, особливо від депутатів ужгородської міської ради, які виставляють у фейсбуці свої патріотичні фотографії та від міського голови Богдана Андрієва, який перед виборами облаштував не один десяток дитячих майданчиків.

 Але  роздруківка поіменного голосування – вперта штука! 41 ЗА! РІШЕННЯ №1231 від 14.03.2014 року ПРИЙНЯТО!  І єдиний дитячий майданчик, який одночасно є прекрасною зеленою зоною перед будинком №63 по вул. Володимирській відійшов під гараж не будь-кому, а чоловіку головного спеціаліста відділ архітектури та регулювання забудови УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ  ТА АРХІТЕКТУРИ Ужгородської міської ради. Хто б міг подумати? Саме цей відділ повинен був би слідкувати за дотримання генерального плану, а тут  тобі: службове підроблення проекту землеустрою від управління архітектури .

 Як повідомила громадській раді мешканка будинку Марія:  "Ось тут між двома доріжками нам підготували сюрприз".

 

 

 

Однак! Хтось із ужгородців міг би засумніватися, адже депутати та міський голова Богдан Андріїв могли помилилися?  Богдан Андріїв ж обіцяв перед виборами, що дерибану більше не буде, а на сесії 10.03.2016 року,  коли змінювався генеральний план, що міська рада подасть усі позову про повернення зелених зон місту!

Але,  знову ж таки: документи – вперта штука!  Понад  сорок мешканців будинку №63 по вул.Володимирській подали Багдану Андріїву декілька колективних  звернень з проханням скасувати рішення про виділення під гараж земельної на дитячому майданчику.

Як ви думаєте, що порадили мешканцям керівники міста після засідання земельної комісії? До речі список депутатів земельщиків наведений трохи нище.  Слуги народу, як би це буде культурно сказати: «відшили мешканців будинку», а на депутатській мові порадили звернутися у контролюючий орган.  

Але, хтось із ужгородців все-таки міг би ще засумніватися, що депутати – земельщики та міський голова Богдан Андріїв дійсно нічим не можуть допомогти! Оскільки ж міська рада не має права скасовувати власні рішення. Однак, слід  проаналізувати ряд рішень ужгородської міської ради, зокрема рішення № 206 від 21.04.2016 року, яким на останній сесії Ужгородська містка рада власне і скасувала ряд пунктів свого попереднього рішення №1267 від 11.04.2014 року.  Стає зрозумілим,  що  депутати та міський голова прийшли до влади, щоб заробляти, а до простих людей їм ніякого діла нема…

 

Олександр Пересоляк

 

 

Список депутатів, які проголосували віддати дитячий майданчик під гараж (червоним виділенні міські депутати, яких було переобрано до чинного складу Ужгородської міської ради):

 

 

Ну із звісно, доцільно дізнатися про склад депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури, які на "депутатській мові" порадили звернутися у контролюючий орган:

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.