Проекти

Відкрите місто Ужгород

З грудня 2014 року Ужгород приєднався до інтернет-проекту «Відкрите місто». Це система, що має забезпечити оперативний зв'язок між громадою, місцевою владою та бізнесом для вирішення проблем міста. На платформі «Відкрите місто» в мережі Інтернет ужгородці зможуть подати заявку про проблему міста з вкладенням фото та відеоматеріалів, а міська влада буде відстежувати ці звернення та швидко на них реагувати.

За допомогою системи «Відкрите місто» міська влада зможе також інформувати зареєстрованих користувачів про громадські слухання, штормові попередження тощо. Можна буде формувати бази даних, які можуть бути корисні для ужгородців.

Адреса системи: opencity.in.ua/uzhhorod.

Я - приклад!

Члени громадської ради  стали ініціатором акції «Я – приклад», суттю якої є прагнення того, що Революція гідності має перерости у революцію свідомості. Але треба починати з себе, подати приклад змін, адже змінюючись самі, ми змінюємо країну. Прикладом власних змін ми доведемо, що зміни можливі. Коли кожен стане прикладом позитивних змін в Україні, життя стане простим, зрозумілим і все, що ми робимо, буде відбуватись вчасно.

Від кожного з нас і від мене особисто залежить все, що відбувається зі мною зі мною, з містом та Україною в цілому. Члени громадської ради вже є прикладом позитивних змін себе, міста і України. Олександр Пересоляк є прикладом толерантності та ввічливості, Вікторія Слюсаренко є прикладом реформатора у сфері податкової та пенсійної системи, Віктор Петров є прикладом відповідального лікаря, що не бере хабарів та  Мацко є прикладом ввічливого ставлення до пасажирів у міському транспорті, а яким прикладом станеш ти?

Приєднуйтесь до акції, подробиці: на сторінці у Фейсбук.

Батьківські гроші

Комітет у справах сімї громадської ради у жовтні 2014 року провів семінар для батьків дітей шкільних та дошкільних закладів на тему «Облік  батьківських коштів». Розроблено практичний порадник для керівників навчальних закладів, голів батьківських комітетів "Облік та витрачання благодійних пожертв батьків на потреби загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів" (автори: члени комітету Бачинська А.В., Гецко Н.М., Гіді М.Т.). 

Ознайомитись із порадником можна за посиланням: ПРАКТИЧНИЙ ПОРАДНИК "Батьківські гроші".

Безоплатна медицина. Права та обов'язки пацієнтів

У серпні 2014 року Комітетом з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення громадської ради в Ужгородській центральній клінічній лікарні було проведено просвітницьку акцію на тему: «Безоплатна медицина. Права та обов'язки пацієнтів». В рамках акції відбулася зустріч із керівництвом лікарні з приводу проблематики надання пацієнтам безоплатної медичної допомоги.  Як виявили активісти, фінансування ужгородським міським бюджетом лікарні зовсім не відповідає реальним потребам, а за майже всі безоплатні послуги ужгородцям доводиться розраховуватися із свого гаманця.

За підсумками розмови членом комітету Віктором Петровим було погоджено розміщення інформаційного стенду для пацієнтів, на якому буде міститися правова інформація у сфері охорони здоров'я, що може допомогти кожному жителю нашого міста.

Членом громадської ради Еріком Глебою  було розроблено інформаційну брошуру із правами та обов’язками пацієнтів, а також переліком та вартістю платних послуг в ужгородській клінічній лікарні. В ході акції пацієнтам клінічної лікарні було роздано 100 інформаційних брошур. Ознайомитися з текстом брошури «Безоплатна медицина. Права та обов'язки пацієнтів»