Новини

09 липня в Ужгороді на громадських слуханнях обговорюватимуть детальні плани

09.07.2018 р. о 15:00 буде проведено громадські слухання у великому залі Ужгородської міської ради з обговорення містобудівної документації, а саме:

Партійці Закарпаття: Виборчий кодекс має забезпечити оновлення еліт

8 грудня в Ужгороді в рамках другого етапу всеукраїнського туру “ЗміниТИ” відбувся публічний діалог “ВиБОРИ: нові правила”, під час якого представники політичних партій і громадських організацій обговорили перспективи виборчої реформи в Україні. Центральною темою діалогу було запровадження системи з відкритими регіональними списками на парламентських виборах, яка пропонується в законопроекті 3112-1 – проекті Виборчого кодексу, проголосованого Верховною Радою 7 листопада в першому читанні.

Доступ до міської ради має бути вільним (Рішення суду)

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду у справі за позовом Наталії Майстренко проти Ужгородської міської ради було скасовано регламент Ужгородської міької ради в частині встановлення пропускного режиму (паспорт та турнікет)  до засідань Ужгородської міської ради.

 

 

 

 

УХВАЛА

Сьогодні в приміщенні громадської ради відбулася зустріч керівників ОСББ м.Ужгорода

В зустрічі взяли участь представник Ужгородської міської ради Марина Куберка, консультант у сфері ОСББ Кириленко Наталія, керівник громадської ради Бачинська Анастасія. Керівники ОСББ познайомилися між собою та обмінялися контактами і позитивним досвідом.

Чергове засідання виконкому

22 лютого 2017 року у середу - черговий виконком. Оприлюднено порядок денний. Серед питань: списання з балансу багатоквартирних будинків (вул. Залізнична, буд. 4/22; 
вул. Г.Свободи, буд. 3; вул. Минайська, буд.

Ужгородським міськрайонним судом буде розглядатися справа про доступ до інформації

В середу 22 лютого 2017 року о 13 год. 30 хв. Ужгородським міськрайонним судом буде розглядатися справа щодо накладення штрафу на секретаря Русько-комарівської сільської ради за ненадання інформації на мій запит на публічну інформацію про прийняті рішення ради із земельних питань.

За результатами службової перевірки #прокурора Кавки порушень не встановлено

Обласний прокурор Гаврилюк відмазав одіозного “антикорупційника” Кавку, дружина якого виконувала підряди в УжНУ, проти якого чоловік вів кримінальні провадження – зазначив громадський активіст Олександр Пересоляк на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Національне агенство із запобігання корупції перевіряє Ужгородського міського голову Богдана Андріїва

Національне агенство із запобігання корупції перевіряє Ужгородського міського голову Богдана Андріїва по голосуванню ним за 13,5 млн. грн. компенсації на пільгові перевезення громадським транспортом Ужгорода 10 березня 2016 р. та отримання такої компенсації підприємством, яке належить дружині та брату мера п.

Сторінки