ЛУЦЕНКО ПРИЗНАЧИВ СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ПРОКУРОРА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ВОЛОДИМИРА ЯНКА

За зверненням народного депутата Сергій Лещенко розпочато перевірку щодо можливих порушень прокурора Закарпатської області Володимира Янка.

Нещодавно, представники Ужгородської Громадської  ради, СНК Чоп, ПП Демальянс відвідали помешкання дружини прокурора Закарпатської області Володимира Янка у м. Яремче.

Метою даного візиту була перевірка достовірності відомостей, які обласний прокурор, Володимир  Янко,  зазначив у своїй декларації за 2015 рік.  Оскільки наразі триває журналістське розслідування «Зупини корупцію в прокуратурі»  і перелічені організації беруть участь у цьому розслідуванні.

Під час візиту з’ясувалося, що у м. Яремче Володимир Янко користується затишною Віллою  “Карпатський замок” 454 м2, яка записана на дружину прокурора Галину і нібито здається туристам.

 

Однак, охоронець прокурора Володимира Янка  розірвав плакат та одяг  фотокореспондента газети «Сила народного  контролю» Ярослава Сайкевича і намагався побити журналіста під час його діяльності, також ті тушка чіплявся до активістів, погрожував їм.

Такими діями охоронець чи то господарник обласного прокурора Володимира Янка вчинив дії, які підпадають під ознаки  злочину хуліганство (ст. 296 КК України) та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ст. 171 КК України).

Також журналістами було виявлено, що  23-річна невістка Закарпатського обласного прокурора Володимира Янка – Марта Янко  є просто надуспішною у свої  молоді роки та володіє міліонними статками.

Так, Марта Янко володіє  частками в 10 % у наступних підприємствах:

ТОВ “ГРАФІТІНВЕСТ” із статутним капіталом  400 000.00 грн.,

ТОВ  “СТОУН ФАУНД” із статутним капіталом 102 000.00 грн.

ТОВ  “ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ” із статутним капіталом  31  000  000 . 00 грн.,

Однак міліонні підприємства, це не єдині статки молодої Марти Янко, вона також володіє LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE червоного кольору, на якому частенько їздила дружина Закарпатського обласного прокурора Галина Янко (інформація про шлюб станом на 2014 рік).

 Окрім того, відповідно до інформації із реєстрів нерухомості Марта Янко володіє житловим будинком 603.9 м2 за адресою  Київська обл., Обухівський р., смт. Козин.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.