Громадська рада в дії

НАЗК ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ НАДАВАТИ ВІДПОВІДЬ ЩОДО РОЗСЛІДУВАННЯ ПО АНДРІЇВУ

Представники громадськості виявили корупційну складову у діях ужгородського міського голови Богдана Андріїва і звернулися зі скаргою до голови НАЗК Наталії Корчак. Йдеться про корупційну схему дотування із міського бюджету Ужгорода фірми-перевізника, яка належить родичам мера. Попри сплив усіх встановлених законом термінів, відповідь щодо результатів розслідування не надано і досі.

РОЗДАЧА ЗЕМЛІ “ПІД СОУСОМ АТО” – ДУЖЕ ВИГІДНИЙ БІЗНЕС

За повідомленням громадського активіста Євгена Рахімова та  Олександра Пересоляка по фактам, озвучених в програмі «Гроші» телеканалу 1+1, розпочато кримінальне провадження Прокуратурою Закарпатської області та подано позов до суду по поверненню майна із незаконного володіння у власність територіальної громади.

В Ужгороді закупівлю PROZORRO готували під одного учасника?

Так,  КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради (КШЕП) намагався провести закупівлю під конкретного учасника? Саме такої думки можна дійти аналізуючи технічні вимоги КШЕПУ під час закупівлі урн для сміття на загальну суму 195 тис. грн.

"Поміняли шило на депутатське мило?"

Як можна ще більше розбагатіти? Вам про це можуть розказати «НОВІ» депутати та міський голова Ужгорода.

А все дуже просто, ось як можна набити «жебу» ставши можновладцем. При тому що: «депутат місцевої ради зобов’язаний не використовувати свій мандат в особистих інтересах чи в корисливих цілях, як це зачасту буває». Так принаймні говорить ст. 8  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

Розкрадання на дорожніх ремонтах тривають!

Щодня тисячіужгородців змушені переживати сильний стрес. Так,  у громадському транспорті Ужгорода  пасажири отримують дискомфорт  від дорожнього покриття, а водії приватних авто нищать підвіску  та колеса власних автомобілів. Здається, ця проблема не вирішиться ніколи. Переважна більшість автошляхів Ужгорода мають вигляд, ніби по них пройшла колона танків.

Прокурор Закарпаття Янко полетів додому

За словами ужгородців, Віктор Янко, перебуваючи на посаді прокурора Закарпаття, не виправдав сподівань і навпаки спричинив корупцію у системі.

Участь у мітингу взяли Ужгородська Громадська рада, СНК Чоп, ПП Демальянс, Народний Рух України,  Рух за очищення,   та громадські активісти.

Сторінки