Повідомлення про помилку

Notice: Undefined property: view::$exposed_input в views_plugin_display_attachment->attach_to() (рядок 230 із /home/gromra02/gromrada.uz.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

Питання-Відповідь

Питання:

Скажіть будь-ласка,пане Вікторе,коли будуть завозити продукти харчування,в дитячі садочки? Коли будуть діти харчуватися згідно 22гривнів,як підняли сумму на харчування,та коли будуть тендери на крупи,яйця та картоплю.Щиро вдячна за відповідь!!!

Питання:

Скажіть, будь ласка, який строк розгляду заяви, яку подано до адміністративного органу?

Відповідає О. Пересоляк, адвокат:

Згідно із ст. 20 Закону України «Про звернення громадян», звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.