Чергова атака на громадську раду від кіностудії імені Волошина!

Як кажуть «Голівуд відпочиває», коли таємну зйомку або монтаж робить головний оператор кіностудії імені Волошина Олександр Броді, з приводу зйомок якого вже порушено кримінальну справу за ст. 359 ККУ.

Звичайне святкування Нового року громадською радою подається як п’янка, а примусове входження у житло боржника, яке санкціоноване рішенням суду, як  «терористичний акт голови громадської ради Ужгородської міської ради». 

А все почалося із того, що 8 листопада 2010 року на «сімейному» автомобілі Мерседес  Е200  2007 року син тодішнього працівника Головного управління міграційної служби в Закарпатській області Місяйло Володимира та працівниці ПАТ «БАНК ФОРУМ» Місяйло Мар’яни спричинив ДТП, в якому Пересоляку Олександру була заподіяна шкода здоров’ю, а пенсіонеру, учаснику  бойових дій, власнику авто -- майнову шкоду.

Оскільки добровільно виплатити заподіяну шкоди родина винуватця не схотіла, то потерпілі звернулися до суду, який тривав майже три роки. У той час, замість того, щоб виплатити заподіяні збитки та владнати конфлікт, винуватець користувався послугами адвокатів, яких найняв його батько, вже будучи начальником реєстраційної служби м.Ужгорода.

 Оскільки винуватець рішення суду у добровільному порядку з 2013 року не виконав та ухилявся від його виконання -

тому суд прийняв ухвалу від 16.05.2014 року про примусове входження до будинку за адресою проживання винуватця ДТП, Ужгородський район, с.Минай, вул. Українаська, ---- для виявлення його майна.

 

Про примусове входження було письмово повідомлено і Місяйло Андрія і сільську раду, а обов’язок    забезпечити робочою силою для примусового входження до будинку Місяйло А.В. (шляхом зламування дверей) покладено на стягувача, тобто на Пересоляка О.С.

Однак,  доступ до будинку для виявлення майна боржника державним виконавцям та стягувачу знову надано не було, чинилися перешкоди у примусовому зламуванні дверей та виконанні рішення суду, про що повідомлено міліцію. Учасник бойових дій, пенсіонер, 1939 року народження,  очікує вже понад 5-ть років на відшкодування шкоди!

А тому, при всій моїй повазі до кіностудії імені Волошина та її працівників – хочу повідомити, що рішення суду є обов’язковим до виконання, а закон однаковий для всіх!

З повагою,

Голова Громадської ради

Пересоляк Олександр.

P.S. Кіностудії імені Волошина пропоную подумати над новою «аморальною» темою  триллера для дискридетації громадської ради. До прикладу: Голова громадської ради, Олександр Пересоляк традиційної орієнтації  і йому подобаються жінки.  

 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.