блог editor

Вже майже рік як тимчасово призначений директором департаменту міського господарства був Костенчук О.А., однак до сьогоднішнього дня його на цій так посаді ніхто і не змінив. Воно й не дивно, якщо враховувати, що з 25.02.2014 року і до січня 2014 року конкурси на цю посаду не проводився.

 

Як кажуть «Голівуд відпочиває», коли таємну зйомку або монтаж робить головний оператор кіностудії імені Волошина Олександр Броді, з приводу зйомок якого вже порушено кримінальну справу за ст. 359 ККУ.

Як вбачається із проекту рішення Ужгородської міської ради від 19.12.13р. №1125 у 2015 році з міського буджету за рішеннями судів потрібно буде виплатити чималеньку суму 1 658 606,79 грн. Зрозуміло, що наявність судового рішення у більшості випадків свідчить про недоліки в роботі органів та служб міської ради або її комунальних підприємств. Залишається закономірне питання: якою буде  відповідальність конкретних посадових осіб за такі суми виплат з міського бюджету?

Нова атака на Громадську раду! Опечатано приміщення, де знаходилися усі документи та речі, необхідні для нашої діяльності (стільці, мебель, комп*ютер, столи ...)! Однак, ми й надалі працюємо!

http://www.tysa1.tv/tysa1/index.php/en/21-art-of-mod2/815-uzhhorodska-mi...